ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă deÌýServicii de proiectare – Proiect Tehnic de ExecuÈ›ie PT + Proiect pentru autorizarea lucrărilor de construire PAC + Detalii de execuÈ›ie DE + Asistență tehnică din partea proiectantului pentru lucrarea „Amenajare ansamblu fântână arteziană campus universitarâ€�ÌýÌý
ÌýÌýÌý
Ìý ÌýData postării: 4 decembrie 2018
Ìý ÌýSusÈ›inerea licitaÈ›iei: 6 decembrie 2018
ÌýÌýprivind închirierea prin licitaÈ›ie publică deschisă, a unei suprafeÈ›e de 754,3 mp, din cadrul Complexului de NataÈ›ie È™i Kinetoterapie al Universității „Ștefan cel Mareâ€� din Suceava.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýData postării: 27 noiembrie 2018
Ìý ÌýSusÈ›inerea licitaÈ›iei: 29 noiembrie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Servicii de proiectare – Proiect Tehnic de ExecuÈ›ie PT + Proiect pentru autorizarea executării lucrărilor de construire PAC + Detalii de execuÈ›ie DE + Asistență tehnică din partea proiectantului – „Amenajare ansamblu fântână arteziană campus universitarâ€�.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 16 noiembrie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 20 noiembrie 2018
Ìý
Ìý ÌýÌýprivind închirierea unor spaÈ›ii disponibile din clădirile Universității „Ștefan cel Mareâ€� din Suceava, pentru amplasarea unor automate de băuturi răcoritoare È™i snack-uri.
Ìý ÌýData postării: 7 noiembrie 2018
Ìý ÌýSusÈ›inerea licitaÈ›iei: 12 noiembrie 2018
Ìý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia de Drone.
Ìý ÌýData postării: 5 noiembrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 9 noiembrie 2018
Ìý
Ìý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia de bunuri.
Ìý ÌýData postării: 1 noiembrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 9 noiembrie 2018
Ìý
ÌýÌý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Sistem interactiv pentru predare cursuri.
Ìý ÌýData postării: 29 octombrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 2 noiembrie 2018
Ìý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Servicii de montare pardoseală din covor PVC Eternal.
Ìý ÌýData postării: 25 octombrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 29 octombrie 2018
Ìý
ÌýÌý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de Pachet firewall pentru securitate cibernetică.
Ìý Ìý Data postării: 23 octombrie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor:Ìý 26 octombrie 2018
Ìý
ÌýÌý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă pentru furnizare de echipamente platformă sportivă.
Ìý Ìý Data postării: 22 octombrie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor:Ìý 26 octombrie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de ReparaÈ›ii acoperiÈ™ verde – Sala Sport.
Ìý Ìý Data postării: 1 octombrie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor:Ìý 5 octombrie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de Servicii de acceptare a plăților cu cardul prin intermediul terminalelor POS
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 9 septembrie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor:Ìý 17 septembrie 2018
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌýÌýprivind Servicii de inchiriere spatii de cazare pentru o perioada de 3 ani.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 7 septembrie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor:Ìý 11 septembrie 2018
ÌýÌýÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Furnizare – Echipamente informatice – regie proiect COMPETIV.
Ìý ÌýData postării: 6 septembrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 11 septembrie 2018
Ìý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Furnizare Exemplare lemnoase de talie mare È™i mică DENDRO PLUS.
Ìý ÌýData postării: 4 septembrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 7 septembrie 2018
ÌýÌý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Frunizare omogenizator.
Ìý ÌýData postării: 4 septembrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 7 septembrie 2018
Ìý ÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Furnizare reactivi chimici.
Ìý ÌýData postării: 4 septembrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 7 septembrie 2018
ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Servicii de expertiză tehnică pentru realizarea acoperiÈ™ verde peste terasa corp vestiare sala de sport.
Ìý ÌýData postării: 4 septembrie 2018
Ìý ÌýData limită de depunere a ofertelor: 7 septembrie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind ÃŽnchiriere spaÈ›ii de cazare pentru o perioadă de 3 ani.
Ìý Ìý Data postării: 29 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 5 septembrie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Furnizare Tehnică de calcul FDI 0545.
Ìý Ìý Data postării: 29 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 5 septembrie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Furnizare materiale consumabile (hârtie, bibliorafturi, tonere etc.) în cadrul proiectului „SusÈ›inerea activităților societății antreprenoriale pentru studenÈ›i StudSA-º¬Ð߲ݴ«Ã½â€�.
Ìý Ìý Data postării: 28 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 31 august 2018
ÌýÌýÌýÌýÌýPRIVIND ACHIZIÈšIA DIRECTÄ‚ Furnizare Tehnică de calcul
Ìý Ìý Data postării: 22 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 24 august 2018
Ìý ÌýÌýÌýPRIVIND ACHIZIÈšIA DIRECTÄ‚ Servicii de proiectare – Proiect Tehnic de ExecuÈ›ie PT + Proiect pentru autorizarea executării lucrărilor de construire PAC + Detalii de execuÈ›ie DE + Asistență tehnică din partea proiectantului – „Amenajare ansamblu fântână arteziană campus universitarâ€�.
Ìý Ìý Data postării: 21 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 27 august 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă „¶Ù´Ç³¦³Ü³¾±ð²Ô³Ù²¹È›¾±±ð de avizare a lucrărilor de intervenÈ›ie (DALI) Consolidare, mansardare È™i reabilitare Cămin StudenÈ›esc nr. 6 (inclusiv deviz general)â€�.
Ìý Ìý Data postării: 13 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 20 august 2018
Ìý ÌýÌýContractuale privind achiziÈ›ia directă furnizare materiale consumabile DENDRO PLUS.
Ìý Ìý Data postării: 3 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 8 august 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă „Servicii de proiectare – Proiect Tehnic de ExecuÈ›ie PT + Proiect pentru autorizarea executării lucrărilor de construire PAC + Detalii de execuÈ›ie DE + Asistență tehnică din partea proiectantului – Amenajare ansamblu fântână arteziană campus universitarâ€�.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 3 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 8 august 2018
Ìý ÌýÌýÌýde participare pentru achiziÈ›ia de servicii: transport, cazare, masă pentru Vizita de studii pentru Proiectul privind ÃŽnvățământul Secundar ROSE
Ìý Ìý Data postării: 2 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 10 august 2018
Ìý ÌýÌýÌýde participare pentru achiziÈ›ia de servicii: transport, masă pentru un Stagiu de formare pentru Proiectul privind ÃŽnvâțământul Secundar ROSE
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 1 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 9 august 2018
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă „Lucrări de renovare È™i reparaÈ›ii Cantină-Restaurant º¬Ð߲ݴ«Ã½â€�.
Ìý Ìý Data postării: 1 august 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 6 august 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de promovare campanie marketing pentru proiectul COMPETIVÌý
Ìý Ìý Data postării: 24 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 30 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă deSistem de navigaÈ›ie È™i obiectiv aparat foto pentru proiectul DENDRO PLUS
Ìý Ìý Data postării: 24 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 27 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de materiale promovare pentru proiectul DENDRO PLUS
Ìý Ìý Data postării: 23 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 26 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de materiale workshop pentru proiectul COMPETIVÌý
Ìý Ìý Data postării: 20 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 25 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de Materiale conÈ™tientizare pentru proiectul COMPETIVÌý
Ìý Ìý Data postării: 20 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 25 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de Echipamente informatice pentru proiectul COMPETIVÌý
Ìý Ìý Data postării: 20 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 25 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýpentru depunerea de oferte pentru „Lucrări de renovare È™i reparaÈ›ii Cantină-Restaurant º¬Ð߲ݴ«Ã½â€�
Ìý Ìý Data postării: 18 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 23 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýde participare privind achiziÈ›ia deÌýbunuri.
Ìý Ìý Data postării: 6 iulie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 18 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýsolicitare clarificări
Ìý ÌýÌýÌýsolicitare clarificări 2
Ìý ÌýÌýÌýde participare privind achiziÈ›ia deÌýlucrări (amenajări interioare)Ìý.
Ìý Ìý Data postării: 27 iunie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 9 iulie 2018
Ìý ÌýÌýÌýde participare privind achiziÈ›ia deÌýmobilier.
Ìý Ìý Data postării: 9 mai 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 25 mai 2018
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌýÌýde participare privind achiziÈ›ia deÌýmobilier.
Ìý Ìý Data postării: 9 mai 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 25 mai 2018
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌýÌýde participare privind achiziÈ›ia deÌýmobilier.
Ìý Ìý Data postării: 8 mai 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 16 mai 2018
Ìý ÌýÌýÌýatribuire mobilier
Ìý ÌýÌýÌýde participare privind achiziÈ›ia de servicii cazare, masă, vizite de studiu.
Ìý Ìý Data postării: 3 mai 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 11 mai 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă Furnizare de tehnică de calcul – Proiect ANTUR.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 22 martie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 27 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de servicii de întocmire Studiu de fezabilitate pentru obiectiv „Amenajare ansamblu fântână arteziană campus universitarâ€�.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 16 martie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 21 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de servicii de catering È™i materiale organizare workshop-uri.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 12 martie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 21 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de produse informative – ANTUR.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 7 martie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 9 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de lucrări de montare uÈ™i tip termopan.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 7 martie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 12 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de Servicii cazare, masă, vizite de studiu pentru proiectul Rose, subproiect MASI.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 2 martie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 12 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de Servicii întocmire Studiu de fezabilitate pentru „Amenajare ansamblu fântână arteziană campus universitarâ€�.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 1 martie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 9 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de bunuri: Echipamente IT.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 28 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 8 martie 2018
Ìý Ìý Clarificare 1
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de bunuri: Consumabile pentru instruire.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 26 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 7 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌý ÌýÌý
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de jaluzele.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 26 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 6 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýatribuireÌý
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de truse recoltare probe biologice.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 21 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 5 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌýde participare pentru achiziÈ›ia de bunuri: mobilier.
Ìý ÌýÌýÌýde specificaÈ›ii tehnice
Ìý Ìý Data postării: 21 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 1 martie 2018
Ìý ÌýÌýÌý– 21 februarie 2018Ìý Ìý Ìý
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ie frigider È™i congelator pentru proiectul microDIAB.
Ìý ÌýÌýÌýfurnizare
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 20 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 23 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌý– 26 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de Sistem de control umiditate È™i temperatură.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 20 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 23 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌý– 21 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de mobilier.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 20 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 23 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌý– 20 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌý– 22 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de servicii tipărire/multiplicare suport didactic ÅŸi materiale necesare pentruÌýinstruire.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 16 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 28 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de servicii de catering ÅŸi materiale pentru organizare workshop-uri.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 16 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 28 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de mobilier pentru laboratoare de instruire.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 16 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 28 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de materiale didactice pentru activități practice.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 16 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 28 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de materiale consumabile pentru instruire.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 16 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 28 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia de tehnică de calcul.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 13 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 23 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌý– 15 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌý– 15 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýatribuire tehnică de calcul
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de servicii de întreÈ›inere È™i reparaÈ›ii a fotocopiatoarelor – pentru anul 2018.
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 9 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 13 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de servicii de întreÈ›inere È™i reparaÈ›ii instalaÈ›ii detecÈ›ie, semnalizare È™i alarmare incendiu (IDSAI) precum È™i instalaÈ›ii de evacuare a fumului È™i gazelor fierbinÈ›i – pentru anul 2018.
Ìý Ìý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 9 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 13 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de servicii de întreÈ›inere È™i reparaÈ›ii a sistemelor de alarmare È™i supraveghere video pentru anul 2018.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 5 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 8 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă de lucrări de montare geamuri È™i uÈ™i termopan.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 5 februarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 9 februarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă servicii de întocmire documentaÈ›ie de avizare a lucrărilor de intervenÈ›ie (DALI) – Consolidare beci pentru alimente.
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 22 ianuarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 29 ianuarie 2018
Ìý ÌýÌýÌýprivind achiziÈ›ia directă actualizare documentaÈ›ie de avizare a lucrărilor de intervenÈ›ie (DALI) Reabilitare, modernizare È™i dotare Corp D (inclusiv expertiză tehnică È™i deviz general).
Ìý ÌýÌý
Ìý ÌýÌý
Ìý Ìý Data postării: 22 ianuarie 2018
Ìý Ìý Data limită de depunere a ofertelor: 29 ianuarie 2018


